Paylaş

Hizmetler

Hizmetler

Mimari ve iç mimari proje hizmeti veren MB Mimarlık yakın geçmişte çoğunlukla sağlık yapıları olarak hastane, araştırma laboratuvarları ve eğitim binaları mimari projeleri yapmıştır. Bunun yanında şirketimiz, sağlık yapıları, oteller, konutlar, endüstriyel tesisler, devlet binaları, ofis binaları ve liman gibi geniş bir mimari proje portföyüne sahiptir. Birbirinden farklı fonksiyon ve ölçekteki projeler için; işlevsellik estetik, bilimsel veriler, güncel gelişmeler, toplumsal kullanım alışkanlıkları ve lokal şartnameler gibi pek çok etkeni dikkate alarak çalışır.

Mimari faaliyetlerin kapsadığı tüm süreçlerde aktif bir şekilde yer alabilecek kapasitede olan ekibimiz, özellikle büyük ölçekli projelerde sahip olduğu tecrübe ve yetkinliği, yenilikçi ve profesyonel anlayışıyla birleştirerek her aşamada etkin çözümler üretmektedir.

Mimari konsept projeler, avan proje, lokal şartnamelere uygun ruhsat projeleri, mimari tasarım ve uygulama projeleri, iç mimari projeleri, inşaat kontrol yönetimi, mimari ve iç mimari programı oluşturma, danışmanlık hizmetleri; ihale hizmetleri, proje yönetimi, anahtar teslim projeler ile mekanik, elektrik, inşaat mühendisliği, peyzaj gibi farklı disiplinlerin proje koordinasyonunun sağlanması gibi pek çok alanda hizmet verilmektedir.

null

Mimari Konsept Projeler

Detaylar
null

Mimari Tasarım ve Uygulama Projeleri

Detaylar
null

Proje Koordinasyon Hizmetleri

Detaylar
null

Proje Yönetimi

Detaylar
null

Avan Proje

Detaylar
null

İç Mimari Projeleri

Detaylar
null

Anahtar Teslim Proje

Detaylar
null

Lokal Şartnamelere Uygun Ruhsat Projeleri

Detaylar
null

Mimari Danışmanlık

Detaylar
null

İhale Hizmetleri

Detaylar