+90 212 812 87 21 info@mbmimarlik.com

mimari tasarım ve uygulama projeleri

Metin Barut Architects

MB Mimarlık olarak, tasarım aşamasını tamamlanmış, onayları alınmış avan projelerin teknik detaylarına hayat vermek için uygulama projesi aşamasına geçiyoruz. Her aşamada olduğu gibi, bu aşamada da mükemmeliyeti hedefliyoruz.

Uygulama projeleri, tasarımın tüm detaylarını içerir. Mühendislik, malzeme teknolojisi, uygulanabilirlik ve yapılabilirlik gibi faktörleri dikkate alarak, mimari planlar, kesitler, görünüşler, sistem detayları ve diğer tüm detaylar özenle oluşturulur. Islak mekanlar ve dekorasyon alanları da bu aşamada projelendirilir ve tam set halinde sunulur.

Yapı bileşenleri, malzemeler, renkler ve dokularla ilgili tüm seçimler, projelerle paralel olarak yapılır. Malzemelere ait numuneler, bu aşamada incelenir ve onaylanır. Mühendislik projeleri, mimari projelerle süperpoze edilerek uygulama projesine aplike edilir, böylece tasarımın hayata geçirilebilirliği sağlanır.

MB Mimarlık olarak, sanat ve mühendisliği bir araya getirerek, mimari tasarım ve uygulama projelerinde mükemmeliyeti ve estetik üstünlüğü hedefliyoruz.

Sanat ve Mimarlıkta Mükemmeliyet

Mimari Tasarım ve Uygulama Projeleri

Vaziyet Planı

Yerleşim Planı

Uygulama Planları (tefriş ve ölçülü planlar)

Döşeme Planları

Duvar Planları

Kesitler

Görünüşler

Mahal Listesi

Sistem Detayları

İç ve Dış Tüm Cephe ve Kapı Detayları

Islak Mekan Detayları

Merdiven Detayları

Asansör Detayları

Döşeme, Duvar Detayları, Varsa Ara Bölücü Detayları

Tüm Dekorasyon ve Özel Üretim Mobilya Detayları

Tüm Malzeme Seçimleri ve Numune Sunumları

Dizayn Raporları